0517 234 234

Despre noi

Sleepships.nl este un birou de rezervări independent pentru navele charter. Avem cea mai mare gamă de nave la nivel național și, prin urmare, putem oferi cea mai potrivită navă pentru fiecare cerere. Când rezervați cu noi, plătiți același preț fix ca în altă parte. Îndrumat de cele mai bune sfaturi. Angajații noștri pot fi contactați telefonic zilnic de la 8.30 la 17.00. Sunt bucuroși să vă ajute cu cunoștințele lor profesionale în căutarea unei nave de dormit adecvate. Pe lângă Sleeping Ships.nl, există și partea: Zeilende Ships.nl.

Compania a început în urmă cu peste 18 ani în Franeker și de-a lungul anilor a devenit un partener puternic și de încredere în lumea charter-ului. Biroul va fi situat în Leeuwarden din 2020.

Am dori să ne prezentăm:

Mark Jongedijk, director general
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, vânzări de afaceri
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operațiuni
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, timp liber de vânzări
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, timp liber de vânzări
anita@sleepingships.nl

Anne Wil Boterman
annewil@sleepingships.nl

Titia Huisman, contabilitate
titia@slaapschepen.nl

Laura Steringa, Resurse umane
laura@sleepingships.nl

Harry Wedzinga, dezvoltare web
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / Manager de conținut
carina@slaapschepen.nl