0517 234 234

Despre noi

Slaapschepen.nl este o agentie de rezervari independenta pentru navele de charter. Avem cea mai mare selecție de nave la nivel național și, prin urmare, putem oferi cea mai potrivită navă pentru fiecare aplicație. Dacă rezervați cu noi, plătiți același preț fix ca în altă parte. Însoțit de cele mai bune sfaturi. Angajații noștri pot fi contactați telefonic de la 8.30 la 17.30 în fiecare zi. Ei vă vor ajuta cu ușurință cu cunoștințele lor profesionale în găsirea unei nave de dormit potrivite. Pe lângă Slaapschepen.nl există și partea ZeilendeSchepen.nl.

Compania a început cu 15 cu ani în urmă în Franeker și de-a lungul anilor a devenit un partener puternic și de încredere în lumea charterului. Din aprilie 2018 biroul este situat în Wirdum.

Ne-ar plăcea să vă prezentăm:

Mark Jongedijk, director general
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, Vânzări pentru petrecerea timpului liber
anja@slaapschepen.nl

Marlous Stock, Vânzări timp liber
marlous@slaapschepen.nl

Ingrid van de Pol, Vânzări Timp liber
ingrid@slaapschepen.nl

Titia Huisman, Contabilitate
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, dezvoltare web
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, Managementul conținutului
carina@slaapschepen.nl