0517 234 234

Lucrând la Slaapschepen.nl

Lucrător temporar de birou

Căutăm imediat un coleg temporar la biroul nostru din Leeuwarden! Sunteți prietenos cu clienții, aveți o afinitate cu lumea barcilor, puteți lucra într-o manieră structurată și doriți să oferiți cât mai multor persoane o călătorie drăguță sau o ședere peste noapte la bordul unei nave de dormit împreună cu un număr de mari colegi? Atunci te căutăm!

Sarcini / responsabilități:

Număr de zile pe săptămână: 3 (luni, marți, miercuri)
Durata: 2 până la 3 luni

Bucătar bucătar

Căutați un loc de muncă distractiv și variat în bucătărie? Ca bucătar de catering vei lucra la o navă de pasageri staționară pe insula Borkum din Wadden-ul german.
Avem invitați obișnuiți la bord pentru o perioadă de cel puțin trei luni și nu navighează! Împreună cu administratorul hotelului sunteți fața de încredere pentru grupul nostru de minim 20 și maximum 60 de invitați.
Oaspeții noștri muncesc din greu în aer liber în timpul zilei și se bucură seara de o masă plină de hrănire și hrănitoare.
Încep ziua cu un mic dejun tip bufet și apoi își fac propriul prânz la pachet.

Funcția conținutului